Vilnoniai sportiniai Allbirds batai

0
Vilnoniai sportiniai Allbirds batai
Vilnoniai sportiniai Allbirds batai
Rate this post

,,Patys patogiausi batai pasaulyje“ – taip apie juos sako tik pradedantys verslą, investoriai ir patys kūrėjai. Wool Ronners vilną gamina Naujosios Zelandijos prekinis ženklas Allbirds. Nors šių batų dizainas visai paprastas, atrodo jie neįprastai ir sukelia daug emocijų tarp sportinės avalynės mėgėjų.

Speciali vilna specialiems batams

Wool Runners atsirado Timo Browno dėka, buvusio Naujosios Zelandijos futbolininko, kuris svajojo apie vilnonius sportbačius. Neįtikėtas faktas, jog Allbirds prekinio ženklo batuose koja visai neprakaituoja. Tai įmanoma dėl plonos ir stipriai susuktos Merino vilnos, tos pačios, kurią naudoja gaminant termo aprangą. Merino vilna, kurią naudoja Allbirds yra iš Naujosios Zelandijos, o perdirbinėjama Milane. Pamušalas pagamintas iš tokios medžiagos, kuri palaiko tam tikrą temperatūrą, pašalina drėgmę ir lengvai džiūsta. Gamintojas užtikrina, kad batus galima laisvai skalbti skalbimo mašinoje, tačiau rekomenduoja vengti džiovyklės. Wool Runneriai lengvai prisitaiko prie pėdos, todėl yra labai patogūs ir galima juos dėvėti net be kojinių, nesukeliant nemalonių įtrinimų ant odos.

Jeigu patogiausi, vadinasi idealūs?

Kai kurie Wool Runners batų mėgėjai teigia, kad jie yra labai jautrus nešvarumams, o naudojant juos ilgesnį laiką pradeda šiauštis iš vidaus. Tačiau sunku reikalauti iš avalynės, kad ji nesipurvintų ir būtų nesugadinama.

Silicio slėnis įsimylėjęs Wool Runner’ius

Naujosios Zelandijos gamintojų batai patinka startup‘eriams ir žmonėms iš Venture capital srities. Michael Brandt konstatavo, kad Wool Runner’iai yra tokie patogūs, kad avint juos jausmas toks lyg avėtų kojines. Savo sužavėjimą pareiškė taip pat Liz Wessel, atliekanti generalinio direktoriaus funkcijas WayUp bendrovėje. Be to, pozityvias nuomones apie Allbirds prekinio ženklo produktus pareiškė ir Bret Jackson, susijęs kadaise su Crocs, Andrew Mitchel (Foundry Ventures prekinis ženklas) ar Henry McNamara (Great Oaks). Teigiamos reakcijos matomos taip pat socialiniame tinkle, tokiame kaip Instagram ir Twitter.

Spalvos ir kaina

Vilnoniai sportbačiai iš Naujosios Zelandijos yra 5 spalvos variantų: pilkas, tamsiai mėlynas, žydras, žalias ir oranžinis. Tokių batų kaina tai 95 USD, t.y. apie 87 EUR.  Įdomu tai, jog pirkėjas gali grąžinti prekę mėnesio eigoje, net jeigu per tą laiką batai buvo nuolat avėti.

fot. allbirds.com

LEAVE A REPLY