Top 5 espadrilės vasarai

0
Top 5 espadrilės vasarai
Top 5 espadrilės vasarai
Rate this post

Šiaudinė apačia, plokštus padas, drobinė, perlaidi blauzda. Tik tiek ir net tiek, vienu žodžiu – espadrilės. Jei kaip tik pradėjai tinkamų batų vasarai paieškas, tai būtinai apsvarstyk bent vieną porą šių nesenstančių, universalių ir nepaprastai patogių batų. Pristatome top 10 šio sezono espadrilių!

Espadrilės – kodėl verta jas rinktis

Ženklų avalynės pasiūlyme vasarai šalia basučių ir šlepečių paprastai atsiranda espadrilės. Šitie batai daugumai moterų yra atostoginio atsipalaidavimo bei nepaprasto vaikščiojimo patogumo sinonimas. Vyrų kartais pripažinami kaip nelabai seksualūs. Nepaisant visko užtikrintai verta juos rinktis. Ypač, jei nemėgsti atvirų batų vasarai (nevisi mėgsta rodyti pėdas). Espadrilės tai pralaidžios ir labai lengvos, dėl ko jų nešiojimas pavasario-vasaros sezone tai tikras malonumas. Be to gali juose vairuoti automobilį, važiuoti dviračiu ar begioti po miestą, be abojonių, kad nukris tau nuo kojų! Espadrilės yra taip pat idealiu vasarinių stilizacijų papildymu, taip kaip tų su šortais, kaip ir tų labiau moteriškų, pavyzdžiui su suknelėmis ar sijonais. Tik klausimas – kokias espadriles pasirinkti artimiausiai vasarai?

Top 5 espadrilių vasarai 2017

Paez espadrilės su papugomis

Paez tai ženklas, kuris specializuojasi nepaprastai sumanių espadrilių gamyboje. Visi jų batai turi tą patį kirpimą, tačiau labai skiriasi raštų atžvilgiu. Šiuo atveju turime reikalą su labai gražiu, šviesiu audiniu pagražintu mažomis, spalvotomis papugomis. Ideja, kuri tikrai patiks mados eksperimentotojoms.

paez espadriles

Paez dryžuotos espadrilės

Sekanti minėto aukščiau ženklo propozicija tai pasirinkimas tiems, kurie dievina klasiką. Rusvai-juodi dryžai tinka prie visko ir yra idealiu papildymu kiekvienos stilizacijos. Tradiciškai brendui Paez liko pagaminti iš aukščiausios klasės medžaigų, dėka ko užtikrina šimtaprocentinį nešiojimo komfortą.

Paez dryžuotos espadrilės

Spalvoti Guss, pintos espadrilės

Sekantis brendo pasiūlymas, kuris, visų pirma, yra žinomas visiems iš puikių džinsų gamybos, tai dalykas žmoniems, kurie visada renkasi originalumą ir išskirtinumą. Labai gražus supinimas aule vasaros spalvose vilioja jų nešiojimui su balta apranga bei minėtais džinsais!

guess espadrilės

Toms minimalistiniai, pilki

Tomsai tai vieni iš įžymiausių pasaulio espadrilių, apie kurias visiems žinoma, visų pirma, dėl charakterinio aspekto – perkant savo porą, siunčiame antrą kažkam reikalaunčiam. Kodėl verta jas pirkti? Nes ženklas yra aukščiausio lygio kokybės minimalizmo meistru. Šitie batai tinka su viskuo!

toms espadrilės

Tommy Hilfiger – rušies klasika

Amerikietiškas projektantas pastatė ant to, kas charakteringa šitam batų tipui, tai yra šiaudinė apačia bei matomi ant blauzdos prasiuvimai. Papildomai bato priekyje yra mažas Hilfigero logo. Visuma yra universali ir nesenstanti, o kas svarbiausia – nežemiškai patogi!

Tommy Hilfiger espadriles

Nepriklausomai nuo to, kurį modelį pasirinksi, espadrilės tai puikus pasirinkimas vasarai. Pralaidūs ir patogūs batai juk pravers kiekvieno iš mūsų spintoje!

LEAVE A REPLY