Reebok Answer IV Playoff Pack limituotoje edicijoje

0
Reebok Answer IV Playoff Pack limituotoje edicijoje
Reebok Answer IV Playoff Pack limituotoje edicijoje
Rate this post

Limituotos edicijos yra kažkuo, ką užkietėję sneakerheadai dievina. Mintis, kad jie gali būti vienais iš nedaugelio kokio nors modelio turėtojų žadina jų vaizduotę ir motyvuoja veikti, kad sumedžioti konkrečius kicksus, pridedant juos į savo kolekciją. Nors Reebok nuo kažkurio laiko, basketinių batų atžvilgiu, kaip ir negali lygiuotis su tokiais brendais kaip Jordan, šiuo projektu įrodo, kad vis dar puikiai žino, kokiu būdu atkreipti krepšinio avalynės fanų dėmėsį.

reebok-answe

Iversono atvaizdas pade, inspiracija tatuiruote ir klasikinė sistema DMX

Reebok Answer tai modelis, kurį galėjome apžiūrinėti 2001 metais ant Alleno Iversono kojų, kuris ant krepšininio parketo prezentavo savo talentą NBA finalų metu. Naujas modelio išleidimas tai paprasta juodai-balta koloristika, kurioje netruksta charakterinių papildymų, tokių kaip užtrauktukas visos varstymo sistemos ilgio. Išskirtinį projekto charakterį pabrėžia Iversono atvaizdas randantis ant bato pado. Pade taip pat matosi užrašas „Only the stron survive”, kas yra inspiracijos viena iš legendinio krepšininko tatuirote efektu. Basketinės klasikos fanai be abejo taip pat džiaugsis įžymia DMX amortizacijos sistema. Batai bus parduodami dedikuotoje dėžėje rodančią butybę pereinančią per kitą butybę. Šitas paveikslas taip pat nėra atsitiktinis, nes jis siejasi su situaciją, kuri įvyko tikrai. Pirmose finalo rungtynėse Iverson perejo virš Tyrono Lue, bandančiu apsaugoti Alleno akciją. Komplekte taip pat rasime apyrankę rankai. Rinkoje atsiras tiktai 500 modelio porų!

Reebok Answer IV Playoff Pack premjeros data dar nėra žinoma, tačiau, dėl limituoto projekto charakterio, sneakerheadai turi būti budrūs.

fot. https://sneakernews.com/2017/05/30/reebok-answer-iv-playoff-pack-limited-to-500-pairs/

LEAVE A REPLY