Nike Air Zoom Chalapuka – basutės bėgiojimui

0
Nike Air Zoom Chalapuka – basutės bėgiojimui
Nike Air Zoom Chalapuka – basutės bėgiojimui
Rate this post

Sujungti sneakerių formą su basučių lengvumu ir funkcionalumu? Tokia kombinacija gajėjo pavykti tik dizaineriams iš Oregono. Naujausias modelis Nike Air Zoom Chalapuka tai retro batai bėgiojimui, kuriuose gali ramiai bėgioti vasara.

Batai su istorija

Batai Air Zoom Chalapuka tai reinterpretacija seno Nike modelio, kuris šventė sportinės mados triumfus XXI amžiaus pradžioje.jų inovacija remiasi tuo, kad buvo pritaikyta ¾ pado ilgio matomos dujų pagalvės Air Zoom. Tokia konstrukcija užtikrina nepaprastą patogumą bei amortizaciją, kuria įvertins taip pat sportinių lifestylebatų fanai, kaip ir bėgikai. Papildomai, bato apačioje atsirado charakterinis Nike, gofruotas apvalkalas iš gumos su kvadratiniais išgaubimais, kuris yra puikaus sukibimo gvarancija and kiekvieno tipo paviršiaus. Air Zoom Chalapuka tai dviejų modelių kombinacija – Nike Talaria (bėgiojimo batų iš 1997 metų) bei Air Zoom iš amžiaus pradžios. Visuma yra nepaprastai funkcionali ir praktinė nauduojime kasdien bei lengvų, bėgiojimo treningų metu.

Pralaidūs kaip niekada

Šiame Nike batų modelyje revoliucija tai žinoma matoma konstrukcija, kuri susideda iš guminio skeleto, kuris nebuvo užpildytas medžiaga. tai pirma tokio tipo avalynė, kuri jungia savyje basučių pralaidumą su sneakerių siluetu. Ir reikia pripažinti, kad atrodo tai labai efektyviai. Nike Air Zoom Chalapuka tikriausiai ne turi sau lygių ventiliacijos klausime, todėl idealiai pasitikrins karštomis dienomis. Jų unikali išvaizda padarys, kad tavo stilizacijos įgaus ryškaus, šiuolaikinio charakteriaus, o tu išsiskirsi iš minios.

Nike Air Zoom Chalapuka įeis į pardavimus jau birželio 24 dieną. Kol kas ženklas su dviejomis koloristikomis – klasikine juoda bei gražia, pasteline mėta. Ar batai bus sėkmingi? Tikrai puikiai tinka aktualiai vyraujančioms oro sąlygoms, o jų išskirtinis dizainas atkreips originalumo mylėtojų dėmėsį!

Fot.: https://www.nike.com/pl/launch/t/air-zoom-chalapuka-armory-navy, https://www.nike.com/pl/launch/t/air-zoom-chalapuka-barely-green

LEAVE A REPLY