New Balance 247 Deep Into the Blue

0
New Balance 247 Deep Into the Blue
New Balance 247 Deep Into the Blue
Rate this post

Nuo tada kai lifestyle prekinis ženklas New Balance įvedė į rinką naują sneakerių modelį – įžymiuosius 247, paklausa šovę į viršų! Batai su N ženklu patiko visiems, net tiems, kurie iki šiol neavėjo sportbačių kasdien. O New Balance 247 modelis papildomai įrodė, kad brendo dizaineriai nesėdi ant laurų. Todėl nenuostabu, kad sąmoningai didina savo asortimentą būtent šiuo modeliu. Tačiau naujausias Deep Into the Blue projektas viršija mūsų drąsiausius lūkesčius!

Minimalistinis nereiškia nuobodus

Minimalizmas tai srovė, kuri įkvepia sneakerių dizainerius vis dažniau. Ir nors tai atrodo paprasta, realybėje yra kaip tik atvirkščiai. Kadangi kažkas yra paprasta, turi būti vienu metu labai efektyviu. Kitu atveju nėra šansų patekti į trendus. Darbas ties kiekviena detale, įdomios spalvos ir visų pirma, šiuolaikinės technologijos – tai minimalistinių sneakerių projektavimo pagrindas, kuris stovi beje už tokių modelių sėkmės kaip adidas NMD ar Nike Roshe. Taip pat New Balance dizaineriai surado savo patentą tam, kad minimalistinis nereikštų nuobodus, o geriausiu įrodymu yra būtent 247. Batai į lentynas pateko neseniai, tik 2017 metų pradžioje, tačiau iškart pagrobė fashionistų, blogerių ir sportinio stiliaus mylėtojų širdis. Minimalistinis aulas pritvirtintas ant puikiai amortizuoto pado tapo šuviu į dešimtuką. Todėl dizaineriai sąmoningai siūlė mums sekančius spalvų modelius. Įdomiausios? Sultinga oranžinė New Balance 247 modelyje ir gylus, žalsvas turkusas New Balance 247 Lifestyle moterims linijoje. Tačiau tai yra niekas palyginus su Deep Into the Blue.

Titolo x New Balance = batai auksiniam medaliui

Sneakerių pasaulyje kalbama, kad New Balance kaip tik dabar džiaugiasi savo geriausiais metai jeigu kalbama apie bendradarbiavimą su kitais brendais. Visai neseniai rinkoje matėme kolaboracijos efektą su japonų ženklu Beaty&Youth. Tuo metu į eilę jau stojo batai suprojektuoti Šveicarų brendo Titolo, kurio bazė naujausias ženklo modelis – 247. Kuo gi jie stebina? Tikriausiai viskuo – nuo įdomių medžiagų faktūrų, per įdomius įvairių spalvų sujungimus, iki visumos, kuri sustabdo kvėpavimą. Deep Into The Blue buvo įkvėpta vasara, o tiksliau jos esencija, tai yra šilti vakarai, kokteiliai ir ledai. Nereikia apie tai skaityti, o verčiau pamatyti nuotraukose. Gylus, žydras atspalvis fantastiškai jungiasi su švelniai rožine, kuriant derinį, kurio seniai jau nebuvo sneakerių pasaulyje. Visumą papildo faktas, kad batų apykaklė minkštai apgaubia pėdą, o zomšiniai intarpai blizga ir yra nepaprastai malonus prisilietime. Patogumas kartu su įdomiomis spalvomis? Tai visada pasiteisina!

1
2
3

fot. https://sneakernews.com/2017/06/08/titolo-new-balance-247-deep-into-the-blue-release-date/

LEAVE A REPLY