New Balance 247 Beige

0
New Balance 247 Beige
New Balance 247 Beige
Rate this post

Nuo momento, kai žinia apie juos pasklido sneakerių pasaulyje, jie džiaugiasi didžiuliu populiarumu. New Balance užtikrinai žino sekmės receptą, apie ką byloja naujausias jų šeimos modelis – numeris 247. Kaip tik debiutuoja gražiame rausvame atspalvyje.

Kodėl New Balance 247?

Už didžiuliu populiarumu naujo ženklo projekto be abejo stovi į dešimtuką patekęs bato kirpimas, kuris balansuoja tarp retro-runninginiais ir šiuolaikiniais batais, minimalistiniu dizainu. Serija gavo savo fanus tarp visų patogumo dievintojų, nes liko pagaminta iš medžiagų, kurios kiekvienam užtikrina šimtąprocentinį nešiojimo komfortą. Perlaidus tinklelis leidžia ventiliaciją bato viduje, todėl pėda išsaugo optimalią temperatūrą. Per visą vaikščiojimo laiką turime taip pat sausumo bate užtikrinimą, kadangi New Balance 247 turi neperšlampamą neopreninę dangą. Padas tai įžymios ženklui RevLite putos, tai yra aukščiausio lygio amortizacija. Tokia naujausių technologijų ir aukštos rušies medžiagų kombinacija turėjo nusipelnyti suinteresuotumo ir pripažinimo sneakerių pasaulyje. Taip par ženklas tiksliai pristato pardavimuose sekančias koloristines versijas!

New Balance 247 Beige – universalūs batai

Jau buvo juodi ir balti, tai yra rušies klasikai, kurie be abejo pasitikrins kasdien. Buvo New Balance 247 Sport sultingo oranžinio atspalvio. Dabar atėjo laikas kažkam absoliučiai universaliam ir nesenstančiam. New Balance 247 Beige tai batai kreminės spalvos – ecru. Idealiai pasitikrins pavasarį komplekte su įvairiomis pastelinėmis spalvomis, o taip pat duete su juoda ar pilka spalva. Didžiausiu privalumu naujos spalvos šio unikalaus modelio yra žinoma jo universalumas. Jeigu ieškote sneakerių, kurie tinka prie visko, tai atsakymu yra būtent New Balance 247 Beige.

Pagaminti su aukščiausiu rupesčiu dėl kokybės ir nešiojimo komforto sportiniai batai suras savo mėgėjus. Tačiau New Balance 247 tai kažkas žymiai daugiau – tai universalumas, klasė ir aukščiausio dizaino lygio sportinis stilius.

LEAVE A REPLY