Kur įsigyti adidas NMD?

0
Kur įsigyti adidas NMD?
Kur įsigyti adidas NMD?
Rate this post

Adidas NMD tai vienas iš geriausių vokiško ženklo projektų. Minimalistinio dizaino bei nežemiškai patogios konstrukcijos dėka esame pasiruošę sumokėti už tokį komfortą bet kokią kainą. Bet visada iškyla klausimas, kur įsigyti originalius adidas NMD?

Sunkiai pasiekami? Ne, jei gerai ieškai!

NMD modelis atsirado Adidas asortimente palyginamai neseniai, tačiau iškart nustebino visus, kurie turėjo progą nors akimirkai avėti batus ant pado iš Boost putų, o taip pat tuos, kuriems patinka minimalistiniai kedai. NMD jungia savyje tai, kas geriausia sportbačiuose –  aukščiausio lygio amortizaciją ir ventiliaciją su absoliučiai genialiu dizainu, kuris yra nesenstantis ir universalus. Adidas jau yra keliasdešimt spalvų versijų, kurie stebina ir verčia juo griebti vos pamačius. Tačiau ne visos yra pasiekiamos Lietuvos fizinėse ir internetinėse parduotuvėse. Taigi, kur galima įsigyti originalius adidas NMD?

Į gamintojo puslapį arba…

Patikimiausių šių batų šaltiniu yra žinoma oficialios ženklo parduotuvės. Taip pat firminiuose salionuose bei virtualiose gamintojo lentynose greičiausiai atsiras visos naujovės. Išrenkant batus šiose vietose, turi šimtaprocentinį įsitikinimą, kad yra originalūs, tačiau vis dėlto siekia aukščiausių kainų.

Sizeer.lt internetinėje parduotuvėje

Jei ieškai naudingos progos pirkti adidas NMD, tai be abejo verta ieškoti jų Sizeer.lt internetinėje parduotuvėje, kur dažnai pasitaiko puikių akcijų. Turint omenyje NMD kainą, net nedidelė % nuolaida daro skirtumą. Ir svarbiausia, Sizeer parduoda tik originalias prekes.

1
2
3

Aukcionų sveteinėse

Nepamirškime ir kitų svetainių, kuriose rasime adidadas NMD batų. Tai aukcionai, tokie kaip ebay. Čia dažniausiai atsiranda išsvajotos naujovės, kaip, pvz., batai iš Pink+Grey serijos . Tačiau, kainos gali net kelis kartus viršyti gamintojo kainą! Todėl tai yra pasirinkimas tiems, kas svajoja apie išrinktus Nomadus, kurių jau nebėra jokioje kitoje vietoje.

Adidas išparduotuvėse

Jeigu ieškai pigesnių, originalių adidas NMD, tai gali dar truputį palaukti, kol jie atsiras išparduotuvėse. Firminės parduotuvės su serijų pabaigomis jau greitai siūlys mums būtent įžymiuosius adidas NMD. Jų kainos tikriausiai bus daug žemesnes. Minusu yra tai, kad tokių išparduotuvių Lietuvoje tiesiog nėra. Bet keliaujantiems po tokias šalis kaip Vokietija tai labai aktualu.

adidas NMD kedai tai didelis vokiško koncerno hitas. Jų minimalistinė linija ir nepaprastas patogumas tikrai yra verti savo kainos. Jei ieškai išsvajotos poros, prieš tai padaryk papildomą research‘ą internete! Gali pasirodyti, kad tai būtent mažmeninkų internetinėse parduotuvėse tau pavyks nusipirkti NMD palankioje kainoje.

LEAVE A REPLY