Kokie sneakeriai vasarai?

0
Kokie sneakeriai vasarai?
Kokie sneakeriai vasarai?
Rate this post

Pavasario-vasaros sezonas įsibegėjo. Saulė mūsų nepaleidžia net akimirkai, o oro temperatūros įgauna vis aukštesnes reikšmes. Tai reiškia tik vieną: laikas vasarinių batų pirkimui. Ko mums reikia? Visų pirma, pralaidumo ir patogumo. Šiandieniame aprašyme patariame, kokie sneakeriai pukiai tinka nešioti vasarą!

Patogiai vasaros sezone

Dauguma sportinių batų megėjų neįsivaizduoja be jų jokio metų laiko. Iš čia daug sportinių prekių ženklų pasiūlymų dėl outdoorinių versijų įžymių sneakerių modelių. Įžymių brandų pasiūlyme negalėjo neužtekti batų idealių vasarai. Nepaisant stereotipų, net per karščiausias dienas neesame pasmerkti basutems ar šlepetems, ypač, jei nemėgstam nešioti batų, kurie atidengia pėdas. Atidarytos vasarinės avalynės alternatyva yra būtent inkariukai ir sportiniai batai pagaminti iš audinių, kurie dėl oro pralaidumo bei lengvos konstrukcijos užtikrina naudotojams piną nešiojimo komfortą. Pranašumai? Gera amortizacija, kurią užtikrina pūtų padai be palyginimo su plokščiomis, dažnai nepaprastai plonų basučių ar šlepečių padų. Papildomai, mus įtikina faktas, kad vasariniuose sneakeruose gali daryti viską, ką tik panorėsi – begioti, šokinėti, važinėti dviračiu ar automobiliu be abejonių dėl to, kad batai nukris nuo kojų ar nelaikys pėdos stabiliai!

Kokie sportinių batų modeliai vasarai?

Jeigu apsisprendi sportiniams batams, kuriuos ruošėsi nešiosi vasarą, jau pasirinkimo etape, turi pagalvoti apie jų funkcionalumą bei nešiojimo komfortą. Odiniai ar zomšiniai sneakeriai yra tikrai labai efektingi, o taip pat ilgai trunkantys, tačiau netiks sunkioms karštų orų sąlygoms, nes jų perlaidumas yra daug mažesnis, nei batų pagamintų iš drobės ar perlaidžios medžiagos. Svarbiausia vasarinių sneakerių pasirinkime yra todėl tokios blauzdos medžiagos pasirinkimas, kuri leis oro ventiliaciją. Be to, verta atkreipti dėmėsį bato svoriui. Vasarą, kuo lengvesne avalynė, tuo geriau!  Sportbačiai nugulę Sizeer lentynose.

Vasarinių sneakerių Top 5

Adidas NMD

Jeigu kalbama apie vokiško koncerno pasiūlymą, tai negalima nepastebėti vienų iš dažniausiai perkamų pastuoruoju metu batų modelio. Adidas NMD buvo sukurti su mintimi apie miesto keliautojus, kurie vertina patogumą, ilgo vaikščiojimo galimybę pilname komforte, o taip pat minimalistinį stilių. Nomadai yra pagaminti iš pralaidaus tinklelio arba medžiagos. Primeknit, dėka ko neturime nerimauti dėl to, kad mūsų pėdos prakaituos. Papildomai padas Boost, apie kurį pasakyta jau tikriausiai viskas. Šitie batai be abejo yra verti savo kainos!

New Balance 247

Apie įžymius batus su „N“ nereikia daug rašyti. Tačiau, reikia pripažinti, kad ženklas fantastiškai laiku įsiliejo su nauju modeliu 247. Tai sneakeriai paprastos, labai efektyvios formos, kuriuos pagamino iš pralaidaus tinklelio. Yra labai lengvi ir patogus, dėl putų RevLite pade panaudojimo. Propozicija yra sukurta tiems, kurie dievina New Balance, bet iki šiol neturėjo jokių, kuriuos galėtų nešioti karštuose dienose.

Nike Tanjun

Užtenka pažvelgti į šiuos batus, kad pamatyti jų pralaidumą! Aulo visuma yra pagaminta iš tinklelio, kuris fantastiškai ventiliuoja pėdą. Pagražinimu yra Nike logotipas, kuris priduoda batui išskirtinio charakterio. Stilistika yra priartinta prie ikoninių Nike Roshe. Batai idealūs su šortais ar suknelėmis!

Nike Air Force 1 Low Flyknit

Konkrečių oregoninio koncerno modelių fanai jau šiandien gali džiaugtis savo mėgstamais batais vasarinėje versijoje! Air Force Low tai vienas iš daugelio ženklo pasiūlymų pagamintas iš Flyknit medžiagos. Jo fenomenas yra gražiame dizaine ir, kas svarbiausia, batų pralaidume.

Sneakerių nešiojimas vasara ne turi sietis su diskomfortu susijusiu su pernelyg aukšta temperatūra bate. Gali statyti ant vieno iš modelių pasižyminčių perlaidumu ir geru pagaminimu!

LEAVE A REPLY