Kaip laikyti batus spintoje?

0
Kaip laikyti batus spintoje?
Kaip laikyti batus spintoje?
Rate this post

Tinkamas batų saugojimas tai vienas svarbiausių žingsnių norint kuo ilgiau išlaikyti jų puikią būklę. Tada kodėl taip dažnai nekreipiame dėmesio į šią veiklą? Sužinok, kaip tą pakeisti šį pavasarį! Kaip batus laikyti spintoje?

Kodėl verta laikyti batus spintoje?

Neslėpkime, dažnai netinkamas batų saugojimas kyla iš vietos trūkumo. Galų gale ne kiekvienas turi atskiras patalpas garderobui, kuriuose, tarsi idealiame CarrieBradshaw bute, kiekviena batų pora turi savo atskirą lentyną. Tačiau faktas yra tas, kad perkame vis daugiau. Ne tik tada, kai tai yra būtina ir kai mūsų batai yra susidėvėję, bet ir impulso vedami, kai rasti batai mums labai patinka. Efektas? Mūsų garderobas sėkmingai pasipildo dar ne viena batų pora. Deja, nepadidėja jų saugojimui skirta erdvė. Tačiau verta išnaudoti spintą! Tik reikia žinoti, kaip tą padaryti tinkamai.

Kaip laikyti batus

5 batų laikymo spintoje taisyklės

  1. Iš pradžių išvalyk visus savo batus. Kaip tik artėja pavasario sezonas, todėl mūsų laukia perėjimas nuo sunkių pusbačių ir aulinių batų prie batelių ir sportbačių. Nepriklausomai nuo to, kur žiemą saugojai pavasariui skirtus batus, juos reikia atgaivinti. Verta juos paruošti dažnam naudojimui išvalius ir patepus pasta. Tai pagrindinė saugojimo taisyklė! Visada į spintą dėk švarius, prižiūrėtus batus.
  2. Skirk spintoje atskirą lentyną batams. Jų laikymas atsitiktinėse vietose yra beprasmiškas. Pasirink tokią erdvę, kurioje tilps visi Tavo pavasariniai batai įpakavimuose.
  3. Pasirūpink įpakavimais. Batų priežiūros specialistai teigia, jog batus geriausiai yra laikyti originaliose dėžėse. Tačiau būkime sąžiningi – retai pavyksta jas išsaugoti, be to, dažnai jos yra didelės. Todėl gali įsigyti specialias saugojimo dėžes spintų priedus parduodančiuose parduotuvėse arba rinktis medvilninius konteinerius su specialiu langeliu, kuris leidžia matyti, kurią porą renkiesi. Tai taip pat gali būti užtraukiami medžiaginiai maišeliai. Šis sprendimas užima mažiau vietos.
  4. O būtent! Viena ant kitos sudėtos dėžės, maišeliai ar konteineriai gali sukelti nemažai problemų, kai ryte ieškosi reikalingos batų poros. Todėl būtinai pasirūpink kiekvienos poros žymėjimu. Ant dėžės verta tiksliai aprašyti batų modelį, žinoma iš tau matomos pusės. Prie maišelių gali pririšti etiketes, arba netgi viduje esančių batų nuotrauką. Taip bus paprasčiau susiorientuoti nuosavoje spintoje.
  5. Paskutinis dalykas tai geros batų būklės išsaugojimas. Tą padaryti būtinai padės mažas drėgmę sugeriančių granulių pakelis, įdėtas į kiekvieną originalią batų dėžę. Taip pat verta įdėti aromatinį maišelį, kuris leis išsaugoti gerą tavo batų kvapą!

Laikyti batus spintoje yra ne tik labai patogu, bet ir tiesiog praktiška, kadangi visą aprangą gali pasirinkti vienoje vietoje. Tačiau verta laikytis pagrindinių taisyklių, kad kiekviena pora išsaugotų kuo geriausią būklę ilgus metus!

LEAVE A REPLY