Kaip atsirado adidas ZX Flux batai?

0
Kaip atsirado adidas ZX Flux batai?
Kaip atsirado adidas ZX Flux batai?
Rate this post

Adidas ZX flux tai modelis, kuris rinkoje atsirado 2014 metais ir atstovauja žinomai ZX serijai jau daugiau nei 30 metų. Šį modelį sukurti įkvėpė kitas šios linijos modelis – ZX 8000. Adidas ZX Flux kedai, nors yra gan jaunu modeliu vokiečių įmonės kataloge, tačiau jau spėjo įgyti didelį populiarumą tarp sportbačių gerbėjų visame pasaulyje.

Kaip atsirado adidas ZX Flux batai?

Vokiško prekinio ženklo projektuotojai kurdami ZX Flux modelį pilnomis saujomis sėmėsi įkvėpimo iš ZX 8000 batų, kurie 1989 metais buvo laikomi revoliucine avalyne, kuri padarė milžinišką žingsnį  pirmyn Adidas prekinio ženklo veikloje. Galima pastebėti, jog ZX Flux modelyje liko tas pats padas ir visos technologijos, kurios buvo ir ZX 8000. 2014 metų modelyje atsirado taip pat jau anksčiau žinomas kulno stabilizatorius. O zomšos detalių ir šoninių juostų pritvirtinamų siūlių buvo atsisakytą. Nereikalingus 1989 metų modelio elementus pakeista į pralaidų tinklelį, kuris sureguliavo bato svorį ir suteikė geresnę oro cirkuliaciją.

Daug įdomių raštų

Adidas ZX Flux modelis yra įvairių įdomių spalvų variantų. Be problemų galima nupirkti juodos, baltos, pilkos, žydros, raudonos ar tamsiai mėlynos spalvos batų. Prekyboje taip pat yra modeliai su neįprastais raštais, kurie turėtų patikti visiems, kas mėgsta išsiskirti iš minios ir vertina nebanalų dizainą. Svarbu tai, jog šie batai yra ne tik vyriškų dydžių, bet moteriškų ir vaikiškų. ZX Flux modelis yra vienas iš nedaugelio rinkos sportbačių modeliu, kurį galima nupirkti vaikui, tuo pačiu papildyti savo vaiko derinius ir suteikti jam gatvės stiliaus įvaizdį, kuris tikrai atkreips praeivių dėmesį kiekvieno pasivaikščiojimo metu.

 

LEAVE A REPLY