Insta Pump Fury Hunter Green

0
Insta Pump Fury Hunter Green
Insta Pump Fury Hunter Green
Rate this post

Nauji metai Reebok įmonei žadai tikrai daug. Ant sėkmės, kurią patyrė programa 58 Bright St., bangos, gamintojas nusprendė dar kartą atgaivinti kultinį modelį Insta Pump Fury.  Šį kartą jie pasirinko Hunter Green žalumą. Ar tai bus sėkmė?

Šiek tiek istorijos

58 Bright St. programa buvo bandyta atgaivinti klasikinius Reebok batų modelius. Pavyko. Pirmas, 2016 metų žiemą pristatytas projektas buvo nauja Insta Pump Fury interpretacija. Jų gerai žinomas siluetas buvo perdarytas taip, kad primintų pusbačius, o padą pakeitė žiemos sąlygoms idealiai tinkanti technologija. Insta Pump Fury Boot turi tris spalvinius variantus, kurie pasirodė šūviu į dešimtuką. 2017 metų pavasarį 58 Bright St. linija sugrįžta prie klasikinio žemo aulo ir Insta Pump Fury būdingų išpjovų. Tačiau pakito medžiaga ir spalvos. Ko reikėtų tikėtis?

Stilingi Insta Pump Fury

Klasikinis, futuristinis Insta Pump Fury modelis pirmą kartą pasirodė 90-aisiai. Išskirtinė konstrukcija, idealiai prisitaikanti prie kojos, patentuota Pump technologija ir Graphlite pado sistema jau daugybę metų užtikrina stabilumą ir patogumą, kurio tikisi kiekvienas sporto aistruolis. Nors modelį išskiria solidus, kietas siluetas, šį kartą buvo pasirinktas daug stilingesnis sprendimas. Medžiaginis aulas su verstos odos elementais suteikia kiek švelnesnę, bet vis dar akį traukiančią išvaizdą. „Hunter green“ atspalvis, primenantis žalios ir pilkos junginį, atrodo fenomenaliai. Visumą papildo visiems Insta Pump Fury modeliams būdingi juodi elementai.

Pavasarinė atgaiva

Reikia pripažinti, jog pavasarinė kolekcija palieka įspūdį. Žalia spalva būtinai tiks prie daugybės įvaizdžių, o patogus Insta Pump Fury siluetas dar kartą parodys savo geriausias savybes. Tai sezono „must-have“.

Fot.: https://hypebeast.com/2017/1/reebok-instapump-fury-hunter-green

LEAVE A REPLY