Futbolo Nike batų peržiūra

0
Futbolo Nike batų peržiūra
Futbolo Nike batų peržiūra
Rate this post

Nepriklausomai nuo to, ar žaidi futbolą profesionaliai, ar yra tai sportinė disciplina, kuri yra tik tavo hobby, stadione reikalauji tinkamos sportinės avalynės. Konkretaus futbolo batų modelio pasirinkimas priklauso nuo stadiono tipo, kuriame planuojate žaisti. Todėl peržiūroje atsižvelgiame į batus nataraliems žolėtiems stadionams, dirbtinėms dangoms bei salėms.

Futbolo batai Nike naturaliems žolėtiems paviršiams

Nike Hypervenom Phade III FG

Įdomi propozicija žaidėjams žaidžiantiems futbolą pagrinde ant naturalių žolėtų stadionų, kurie nėra nei pernelyg tvirtas, nei per klumpus. Pagamintas iš sintetinės medžiagos aulas tai tvarumo ir komforto sinonimas. Siluetas buvo suprojektuotas tokiu būdu, kad kuo geriau prisitaikytų prie pėdos formos ir gerai ją laikytų, neleidžiant jos nekontroliuojamiems jūdesiams bato viduje. Aulas yra perforinis, todėl futbolistas gauna optimalią oro cirkuliaciją, kuri pravers kaip ir intensyvių treningų metu, kaip ir rungtynėse, kas gali turėti įtakos visam žaidimui. Apgalvotai išdėlioti kištukai pade užtikrina tinkamą sukibimą grindims.

Batai Nike futbolui dirbtinėms žolėtiems paviršiams

Nike Hypervenomx Phade III TF

Viena iš variacijų modelio tema, kurį pristateme aukščiau versijoje FG. Šį kartą pristatome Nike Hypervenomx Phade III TF išleidime. Turfai tai avalynė dedikuota futbolistams žaidžiantiems ant dirbtinių žolėtų paviršių ir dibtinių dangų. Nuo FG avalynės skiriasi tuo, kad ne turi ant padų kištukų, bet daug mažų išgaubimų.

Nike Mercurial Vortex II TF

Nike pasiūlyme turi daug modelių pritaikytų žaidimams ant dirbtinių dangų. Vienų iš jų yra Nike Mercurial Vortex II TF, kurie charakterizuojasi solidžia blauzda, asimetrine varstymo sistema bei prikibančiu padu su tiksliai išdeliotais išgaubimais. Modeliai iš šitos serijos dažnai atsirasdavo rinkoje kaip žymeti futbolo žvaigždžių, tokių kaip Cristiano Ronaldo ar Zlatan Ibrahimovic.

Nike Mercurial Vortex III TF

Trečia laida populiarių turfų iš serijos Nike Mercurial Vortex III. Modelis puikiai pasitikrina ant dirbtinių žolėtų paviršių dėl savo konstrukcijos bei pritaikyto projektantų medžiagų. Sintetinė medžiaga, iš kurios buvo pagaminta batų Nike Mercurial Vortex III TF blauzda, yra tvarus ir be problemų įveiks intesyvius treningus ir futbolo žaidimus. Taip pat, gerai laiko pėdą ir užtikrina puikų kamuolio jutimą, dėka ko futbolistas gali pilnai naudoti savo talentą ir techniką. Aulas yra lengvai valomas, dėl ko niekas neturi turėti problemų su šio modelio išlaikymu nepriekaištingoje formoje. Sukibimas šiuose turfuose tai guminių išgaubimų besirandančių ant pado nuopelnas.

Nike Tiempox Rio III TF

Sekantys turfai iš oregoninio koncerno portfolio tai Nike Tiempox Rio III TF, tai yra futbolinės avalynės propozicija reiklėms žaidėjams. Modelis yra labai tvarus ir lengvas, kas ženkliai padidna žaidimo dirbtinėse žolėtose paviršiose komfortą.

Futbolo batai Nike žaidimams salėse

Nike Mercurial Vortex III IC

Šį modelį minėjome jau šiame aprašyme kai kalbėjome apie modelius dirbtinėms dangoms. Gera žinia salinio futbolo mylėtojams yra ta, jog Nike Mercurial Vortex III yra pasiekami taip pat versijoje IC. Aulas tai ta pati konstrukcija, su kurią turime reikalą turfuose. Skirtumas randasi pade, kuris salės varianto atveju susideda iš sukibios ir atsparios gumos trinimui, be jokių išgaubimų ir kištukų.

Nike Hypervenom Phade II IC

Salės batai, kurie gali patikti futbolo megėjams ne tik dėl dizainerių panauduotų funkcionalių sprendimų, bet taip pat dėl dėmėsį atkreipiantį nebanalaus dizaino. Batų aulas buvo pagamintas iš dirbtinės odos, besižymiančios nuostabia kokybe. Siluete yra uždėtas įdomus raštas ir didelės išmeros Swoosh.

Nike Riempo Rio III IC

Šitas modelis yra pritaikytas futbolo žaidimui salėje ir bus idealiu pasirinkimu visiems serijos Nike Tiempo fanams.

LEAVE A REPLY