Anti Social Social Club x Vans

0
Anti Social Social Club x Vans
Anti Social Social Club x Vans
Rate this post

Limituotos sneakerių serijos, kurios įeina į pardavimus tik išrinktuose sportinių prekių ženklų taškuose tai ne tik staigmena sneakerheadams, bet taip pat įdomybė visiems, kurie interesuojasi avalynės pasaulio naujovėmis. Batai iš kolekcijos Anti Social Club x Vans kol kas bus prezentuoti tik vienoje parduotuvėje, tačiau kas bus vėliau? Pasirodys jau netrukus. Šiuo metu verta užmesti akį į tuos absoliučiai stebinančius modelius!

Anti Social Club estetika

Ženklas Vans yra įžymus dėl bendradarbiavimo su įvairiais brendais, ne tik iš batų nišos, bet taip pat iš aprangos pramonės. Paprastai tokio tipo kolaboracijos baigiasi didžiule sėkme sukurta batų modelių bendradarbių. Didelę karjerą galima numatyti tap pat naujausiam ženklo projektui, kuris atsirado kolaboracijos su amiierikietiškų drabužių brendu Anti Social Club efekte. Po paties pavadinimo galime pasakyti, kad tai nėra drabužiai normaliems žmonėms ir taip ir yra kalbama apie šios firmos idėjas mados pasaulyje! Brendo Neeka Lurka estetika tai visų pirma, pastelinės spalvos bei keistas šriftas ant drabužių. Ši apranga yra kuriama specialiai gyvenimo freakams, kurie prie mados prieina su distansu ir milžiniška fantazijos doze. Ne stebo todėl, kad ir Vansai Anti Social Club pagaminime stebi inovaciniu, žaismingu dizainu, kuris tikrai suras savo megėjus!

Anti Social Club x Vans

Kolaboracijos efekte pasirodė du batų modeliai dizainerio iš Anti Social interpretacijoje. Yra tai kultiniai Vans Authentic bei Vans Sk8 Hi, kurie džiaugiasi dižiuliu populiarumu tarp jaunų, aktyviai gyvenančių žmonių. Taip pat šitie modeliai tikrai patiks! Aulas Sk8 Hi tradiciškai pagamintas iš zomšo, tačiau prie jo yra pridėti raišteliai su kolekcijos šukiu – Expect the unexpected. Labiausiai dėmėsį atkreipiančiu elementu yra vis dėlto balioninės gumos spalvos padas, ant kurio gale matomas užrašas „Get weird”. Panašiai yra pagamintas modelis Authentic, kurio baltas aulas iš drobės buvo pagražintas charakteriniais raišteliais bei guma ant gražios, saldainių rožinės spalvos pado.

Neek Lark ir Vans įrodinėja, kad gero dizaino stiprybė yra detalėse. Kuklūs, tačiau labai matomi Anti Social Club ženklai – raišteliai ar užrašas pade, diametraliai pakeitė klasikinį kultinių inkariukų charakterį. Visuma yra nepaprastai efektyvi ir mergaitiška, todėl juo labiau miela bus juos matyti reguliariuose pardavimuose. Laikome kumščius, kad taip įvyktų! Galu gale, keisti žmonės yra visur aplink mus!

Fot.: https://sneakernews.com/2017/05/25/anti-social-social-club-vans-vault-collaboration-release-date-info/

LEAVE A REPLY