adidas Iniki – naujas adidaso retro modelis

0
adidas Iniki – naujas adidaso retro modelis
adidas Iniki – naujas adidaso retro modelis
Rate this post

Adidas tai vienas iš tų ženklų, kurie net akimirkai nesulėtina tempo ir su milžinišku dažnumu prezentuoja visiškai naujus, originalius batų modelius. Vienu metu šio brendo projektantai sugeba puikiai interpretuori istoriją ir kurti iš jos kažką nuostabaus. Tikriname, kas išėjo iš tų dviejų, raktinių elementų. Į pardavimus kaip tik pateko adidas Iniki – praeities ir ateities sujungimas. Kokie yra?

Mada, kuri mėgsta sugrįžimus

Adidas Iniki nuostabiai įsiliejo į aktualiai vyraujantį trendą. Drabužiai retro ir sportiniai batai šiandien viršija savo populiaramu visus, naujausius projektus. Nike sugrįžo vieni iš pirmų Billo Bowermano batų – modelis Cortez. Reebok pastatė į klasikinių siluetų Reebok C Club 85 modelio atgaivinimą. O vokiškas koncernas suprojektavo visą sportinių drabužių liniją „70s“, kuri primena madą iš senų laikų – švytintis kostiumai su lampasais, atsegami bluzonai su apykaklėmis bei retro marškinėliai. Jeigu puikiai jautėsi šiame klimate, tai be abejo tau patiks adidas Iniki dizainas.

Blauzda iš begiojimo batelių iš septiniasdešimtųjų metų

Naujausiame adidas modelyje dėmėsį visų pirma atkreipia aulas. Minimalistinis, su labai sportiniu siluetu, pagamintas iš zomšo ir audinio. Patrauklumo jam prideda charakteriniai dantukai, kuriais yra pabaigti įžymios vokiško brendo trys juostos. Visuma siejasi su seniau projektuotais batais bėgiojimui, kas adidase virto jau kone tradicija. Tai butent šis ženklas yra siejamas su sugrįžusiu retro runninginių batų populiarinimu, o adidas Iniki puikiai įsiliejo į šią srovę.

Boost kitaip

Prie retro aulo projektai pridėjo kažką, kas paskutiniu metu džiaugiasi didžiausiu populiaramu sneakerių pasaulyje. Tai sukurta bendradarbiaujant su amierikietišku cheminiu koncernu putos Boost susidentasis iš tūkstančio mikrokapsulių. Absoliutus perlaužis amortizacijoje, kuris iki šiol buvo naudojamas ženklo naujausiose projektose, tokiose kaip minimalistiniai adidas NMD ar adidas Ultraboost bėgiojimui. Iniki tai pirmas toks dizainas, kuris jungia savyje blauzda primenančią madą iš septiniasdešimtųjų su labiausiai inovatyviu padu, koks šiuo metu egzistuoja avalynės rinkoje.

Šiandienos mada tai kontrastų jungimo menas. Gėlė kailiniams? Gucci padarė tai jau kelis sezonus atgal! Adidas taip pat nuostabiai susitvarko su šia tematika. Jo praeities ir ateities susidūrimas tai absoliutus hitas!

LEAVE A REPLY