Adidas EQT Cushion ADV – naujovė iš Equipment serijos

0
Adidas EQT Cushion ADV – naujovė iš Equipment serijos
Adidas EQT Cushion ADV – naujovė iš Equipment serijos
Rate this post

Adidas šių metų pradžioje paskelbė, kad ruošiasi sutelkti visas savo jėgas ties Equipment linija. Kol kas sneakerheadai neturi priežasčių skųstis, nes matosi, kad vokiškas brandas nemeta žodžių veltui. Naujausiu Equipment šeimos nariu yra modelis EQT Cusion ADV, kuris pasirodė rinkoje dviejuose spalvų variantuose.

adidas eqt cushion
video_image-396384
video_image-396390
video_image-396386

Naujas siluetas be Boost pūtų

Jau pirmą kartą pažvelgus matosi, kad EQT Cushion ADV tai Equipment linijos atstovas. Batai buvo įkvėpti debiutavusio 1993 metais Cushion modelio. Klasikinio silueto su šiuolaikiniais sprendimais sujungimas tai kažkas, ką paskutiniu metu ypač mėgsta sneakerheadai. EQT Cushion ADV aulas yra pagamintas iš tvarių, sintetinių medžiagų, žinomų jau iš kitų adidas Originals projektų, tokių kaip pavyzdžiui populiarieji NMD. Nustebinti gali nebent Boost pūtų nebuvimas, kurių stiprias amortizacines savybes dievina adidas fanai.

Kol kas, adidas EQT Cushion ADV yra prieinami dviejų spalvų variantuose. Visgi gali būti, kad po klientams nušlavus šiuos modelius nuo lentynų, dizaineriai sukurs naujų spalvų variantus.

fot. http://www.sneakerwatch.com/article/036404/check-out-the-adidas-eqt-cushion-adv-batmobile?source=rss

LEAVE A REPLY