adidas Consortium x Undefeated x colette

0
adidas Consortium x Undefeated x colette
adidas Consortium x Undefeated x colette
Rate this post

2017 taps geru laikotarpiu visiems trimis juostelėmis puoštos avalynės gerbėjams. Prieš tam tikrą laiką vokiečių gamintojas paskelbė apie projekto Sneaker Exchange pradžią, žadančią bendradarbiavimų su populiariausiomis pasaulyje sportbačių parduotuvėmis seriją. Jau galima įsivaizduoti pirmus šios nepaprastos idėjos vykdymo efektus.

Nepaprasta trijų gabių komandų kūryba

Adidas pakvietė bendradarbiauti Los Andželo Undefeated ir Paryžiaus colette. Dirbtuvėms buvo pasirinkti batai aididas EQT Support 93 ir Campus 80s. Pirmo modelio atvėju buvo parinktos tamsios spalvos, leidžiančios sukurti gana minimalistinę populiaraus adidas produkto versiją. Aulą puošiantis tamsiai mėlynos ir juodos derinys atrodo puikiai kontrastuodamas su baltu padu. Campus atvėju buvo pritaikytas baltas aulas, kuriam žavesio prideda mėlyni akcentai. Šios versijos išskirtinumą pabrėžia neryškus visų trijų įmonių brendingas.

Bendros adidas ir parduotuvių Undefeated ir collete kūrybos vaisius sausio 19 dieną pasirodė projekte dalyvaujančiuose parduotuvėse, o nuo sausio 28 batai yra prieinami platesnėje prekyboje.

fot. http://www.theillest.pl/

LEAVE A REPLY